مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

مشتریان هیچ گاه صبر نمی‌کنند که کارمندان آژانس به محل کار خود بیایند تا بتوانند بلیط خود را خریداری کنند. همچنین آن‌ها دیگرحوصله اینکه از منزل بیرون بیایند و به دنبال یک آژانس معتبر باشند را هم نیز ندارند. در واقع ترجیح می‌دهند که امروزه با توجه به افزایش مشغله و گسترش تکنولوژی، از زمان خود بهتر استفاده کنند و از این رو اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما می‌کنند.

استفاده از سیستم‌ها و سایت‌های آنلاین، در واقع آن‌ها را مواجه با فروشگاهی می کند که 24 ساعته باز است. پس بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که امروزه بیشتر خریدهای خود را مانند خرید اینترنتی بلیط هواپیما، که منتظر باشند تا روز یباید یا مجبور باشند پشت درب های بسته آژانس‌ها بنشینند تا باز شود، به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام دهند. به این صورت دیگر هیچ محدودیتی در خرید و اتلاف زمان نخواهید داشت.

سایت‌ FlightIR امکان کنسلی بلیط واسترداد آنلاین و  پرداخت سریع وجه را به عنوان یک قابلیت اضافه کرده. یعنی اینکه اگر کسی بلیط خود را کنسل کند، امکان رزرو آن سریعا و آنی توسط شخصی دیگرامکان پذیر است. این یعنی اینکه بلیط کنسلی دیگر امروز کمتر می سوزد.

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما، شما سریعا می‌توانید با استفاده از کارت‌های بانکی خود، هزینه بلیط را پرداخت نمایید. با این روش دیگر لازم نیست که نگران حمل پول باشید و به راحتی و در منزل بدون هیچ گونه خطری، وجه خود را پرداخت کنید. البته حتما موارد امنیتی درگاه‌های اینترنتی را که توسط پلیس و خود سایت گوشزد می‌شود، رعایت کنید.

سایت‌ FlightIR برای مشتریان ثابت وقدیمی و در واقع افرادی که به صورت آنلاین همیشه خرید اینترنتی بلیط هواپیما خودرا انجام می‌دهند، تخفیفاتی را قائل می‌شوند البته این تخفیفات ممکن است در قیمت اصلی نباشد ولی آن‌ها را در قرعه کشی ماهانه خود شرکت دهند.

اصولا کارمندان آژانس تمامی ساعت‌های پروازی رابرای شما نمی خوانند و فقط آن‌هایی را که نزدیک ساعت پروازی مورد نظرتان است را می‌گویند. ولی اگر از طریق سایت، اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما کنید، یعنی اینکه به راحتی می‌توانید علاوه بر بررسی کامل تمامی ساعت‌ها، آن را که مناسب تقویم حرکتی شماست را انتخاب کنید. یعنی در واقع خودتان مدیرِ زمانیِ مسافرت خود هستید واین مهم‌ترین مساله برای هر مسافر است که از سمت مدیر یا کارمندی مجبور به انتخاب ساعت نشود. دیگر لازم به تماس تلفنی یا صحبت‌های حضوری هم نیست.

بعضی از مسافران اصلا به هیچ وجه حوصله صحبت کردن با کارمندان ندارند، یا نمی توانند منظور خود را به طور کاملا واضح بیان نمایند. متاسفانه عدم تفاهم و درک متقابل در صحبت بین کارمند و مشتری باعث ایجاد سوتفاهم و بعضا یک دعوای لفظی بین آن‌ها می‌شود. خرید اینترنتی بلیط هواپیما دیگرچنین مشکلی ندارد، مخصوصا اگر مشتریان در هنگام تصمیم گیری کُند باشند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.